باب الرضای ایران عاشق ولایت
تعداد بازدید : مرتبه
عجب استقبالی! چه شور و حالی! واقعا جاخوردم.در این موقعیت و در این گرونی ها که دشمن خیلی شاد شده بود ، مردم یه مشت حسابی زیر چونه دشمن نواختن تا حواسشو جمع کنه و از خواب بیدار شه.البته مقام معظم رهبری هرجا تشریف بردن همین جوری بوده.سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمانشاه، قم، مشهد، آذربایجان و ...؛مردم در همه ایران نشون دادن که همگی پیرو ولایت فقیه هستن ، گرچه دشمن با تبلیغات مسمومش اونا رو بمبارون کنه؛ مردم در مقابل تبلیغات سوء دشمن با پاتک عشق به ولایت ، تمامی تبلیغات ها و فعالیتهای دشمنو از بین میبرن و کار دشمن رو مانند خاکستری که در برابر باد توان مقاومت نداره،میسازن.
واقعا عشق به ولایت از چی نشأت میگیره؟ 
به نظر میرسه ریشه عشق به ولی فقیه ، عشق به امام حاضر ،حضرت حجت ابن الحسن (ارواحنا له الفداء) باشه.چرا که در طول زمان افراد با تقوای زیادی داشته ایم که محبوب هم بوده اند ولی نه تا این حد.
عشق ملت مسلمان به ولایت بود که باعث شد وقتی ولی فقیه زمان دستور داد جبهه ها پر بشه ، پدر به فرزند ، در مورد رفتن به جبهه ها اجازه داد؛عشق به ولایت  بوده که مردم رو در برابر تمامی فتنه ها مصون کرده.عشق به  ولایت بوده که شیعه رو در طول تاریخ از آن وضع اسفبار در زندانها و سیاه چالهای هارون الرشید به جایی رسونده که رهبر شیعیان جهان در برابر تهدید استکبار و جهان خواران، اونا رو تهدید میکنه.
امروز ، ما مثل هر زمان دیگری ، بلکه با تصمیمی راسختر از گذشته ، برای اینکه در برابر توطئه ها و فتنه ها بتوانیم بهترین تصمیم و عملکرد رو داشته باشیم باید چشم و گوشمان به فرمان ولی فقیه مان باشد.و اطمینان داشته باشیم که بهترین مومن آن کسی است که بهترین فرمان بردار باشد چرا که فرمان ولی فقیه ، برایمان حکم امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) رو داره.
طبقه بندی: سیره سیاسی پیشوایان، 
برچسب ها: ولایت، فقیه، رهبر، خراسان، مردم، امام زمان، عشق، ولی فقیه،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 26 مهر 1391 توسط : حجت پورمحمد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic