استکبار و وحدت شیعه و سنی
تعداد بازدید : مرتبه
بسم الله الرحمن الرحیم

12 ربیع الاول بنا به روایتی میلاد حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلّم) هستش و همچنین از فردا هفته وحدت شروع میشه.این روز عزیز رو خدمت تمامی مسلمونا تبریک میگم.

وجود مقدس و مبارک نبی گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله و سلّم) برای شیعه و سنی جایگاه ویژه ای داره و مورد احترامه.شیعه و سنی پیامبر رو اشرف مخلوقات خدا و صاحب مقام شفاعت میدونن.(لبته وهابی ها سنی نیستن)

نبی مکرم اسلام (صلی الله علیه و آله و سلّم)بعد از بعثت ، متحمل مشکلات زیادی شدن ، تا جایی که قرآن خطاب میکنه "ای پیامبر! مثل اینكه می‌خواهی به خاطر ایمان نیاوردن این مردم، خود را بكشی".1

بعد اینکه عده ای عقده ای در غرب با چراغ سبز دول غربی به پیامبر رحمت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلّم) اهانت کردن وحدت مسلمونا بیشتر شد و همگی در برابر این عمل خفت بار ، یکصدا "مرگ بر دشمن پیامبر اکرم" سر دادن.

شیعه و سنی امروز بوضوح درک میکنه که دعواهای مذهبی برای هیچ کدوم از اونا مشکلی رو که حل نمی کنه هیچ ، بلکه دشمن رو تو دشمنی با مسلمونا (شیعه و سنی) تقویت میکنه.شیعه و سنی امروز کاملا میدونن که علی رغم اختلافات جزیی ، در مقابله با دشمن قسم خورده که فکر میکنه الان زمان جنگهای صلیبیه ، متحد و همدل هستن.

اهل تسنن برادر شیعیان هستن و با هم زندگی مسالمت آمیز دارن و این وسط کسایی که منافع شون در برخورد این دو برادره از حربه های مختلفی برای ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی استفاده میکنن.البته هم اهل سنت آگاه و هم شیعیان آگاه ، کاملا به نقشه دشمن واقف و آگاهن و میدونن که با وجود اختلاف بین این دو گروه مسلمان و برادر ، نباید به دست دشمن بهانه بدن.

چه کسی یادش میره استقبال مردم فهیم و دوست داشتنی سنندج و کردستان از مقام معظم رهبری در سال 88 در جریان سفر ایشون به کردستان قهرمان رو که همچون خاری در چشم بدخواهان شیعه و سنی شد و تا مدتها اونا رو که بر ایجاد اختلاف بین اهل سنت و شیعه منگ و گنگ کرد؟

یادش بخیر سفر مقام معظم رهبری به سیستان و بلوچستان و استقبال پرشور مردم سیستان از معظم له.

دشمن اینا رو بینه و از غصه بمیره که نمی تونه وحدت این دو برادر رو ببینه.
دوستان شیه و سنی من در این ایام مبارک ما به دشمنان باید نشون بدیم که چه رشته برادری محکمی بین ما وجود داره.


------------------------------
(1)لَعَلَكَ باخِعٌ نَفْسَكَ اَلاّ یَكُونُوا مُؤمِنینَ.«سوره شعراء آیه 2»
طبقه بندی: سیره سیاسی پیشوایان،  مناسبتها، 
برچسب ها: شیعه، سنی، وحدت، رهبر، سنندج، کردستان، اهانت به پیامبر،
مطالب مرتبط: عکسهای اتحاد،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 4 بهمن 1391 توسط : حجت پورمحمد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic