حجر ابن عدی با چه کسی دشمن بود
تعداد بازدید : مرتبه
در روزهای اخیر خبری مبنی بر عملی خفت بار از سوی مسلمان نماهای کافری که خود را محب پیامبر و خدا میدانند، پخش شد. آری نبش قبر مبارک صحابی بزرگ پیامبر، حجر بن عدی.
حجر بن عدی چه کسی بود و چگونه شهید شد را شاید شنیده باشید، اگر هم نشنیده اید میتوانید از اینترنت بگردید و پیدا کنید. لکن آنچه که برای من الان مهم است حرکت حجر بن عدی است که امروز نیز دشمنانی بمانند آنروز دارد و اتفاقا دشمنان امروز حجر بن عدی بسیار شقی تر و وقیحتر از دشمنان زمان خودش است؛ چراکه آنروز دشمنان حجر فقط با راه حجر مشکل داشتند ولی دشمنان امروز حجر غیر از راه حجر بن عدی با جسدش نیز مشکل دارند.
یکی از مفتیان وهابی بعد از مباحات به نبش قبر، گفته بود "ما با قبر زینب(کبری سلام الله علیها) و رقیه و علی بن ابی طالب هم همین کار را خواهیم کرد". 
ما در تاریخ وقتی می خواندیم [مردم مدینه بعد از وفات پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلّم) با دخترشان آن بدرفتاری ها را کردند، در کوچه کتکش زدند، وی را در میان در و دیوار نهاده و فرزندش را سقط کردند] شاید برای بعضی هایمان بعید می آمد و در این گونه اخبار تشکیک می کردیم و می گفتیم محال است چنان وحشی گریها و سفّاکی هایی انجام شود؛ امّا امروز با چشم خود تکرار همان سفّاکی ها را میبینیم. اهانت به قبر مسلمان، آنهم به قبر صحابی بزرگ پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلّم) که در بسیاری از جنگها در مقابل دشمنان پیامبر همرزم پیامبر بود. دشمنان حجر بعد از قرنها، امروز به قبر آن بزرگوار حمله میکنند و انتقام سالها شکست از حجر بن عدی و پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلّم) را از جسدش می گیرند.
اگر چنانچه تا بحال کسی در مورد ماهیت تروریستهایی که بر علیه بشار اسد در سوریه جنگ می کنند شک و شبهه ای داشت که احیانا حق باشند، از امروز به بعد دیگر باید یقین کنند که آن جماعت، تروریستی بیش نیستند که جیره و مواجب خوار امریکایی ها و صهیونیستها و انگلیس و شیوخ شکم باره و شهوت پرست عرب هستند که نیتی جز جنایت بر علیه بشریت ندارند و در این راه از هیچ جنایتی فروگذار نیستند.
امروز هم که هواپیماهای اسرائیل به سوریه حمله کردند و بوضوح جبهه متحدشان با کافران وهابی را برملا کردند، بیش از پیش باعث روشن شدن ماهیت وهابیت شدند.
در این بین وظیفه شیعه بیش از هر وقت دیگر حساس است، چراکه هدف دشمن تنهایی علی است و ما نباید از گرد ولی مان پراکنده شویم. همه کارهای استکبار برای این است که مانند زمان بعد از پیامبر، رهبر مسلمانان تنها بماند و آنوقت به حساب هر یک از مسلمانان برسند چنانکه وقتی اصحاب مختار، وی را در مقابل دشمن رها کردند، دشمن بعد از فائق شدن بر مختار، اصحاب خیانتکار مختار را نیز از دم تیغ گذراند.
دشمن چشم امید به دو جبهه دارد که باید در هر دو جبهه مواظب بود و بهترین عملکرد را داشت:
1- شکست سوریه به عنوان محور مقاومت در مقابل صهیونیسم
2- تاثیر گذاری بر انتخابات پیش روی ایران و روی کار آمدن افرادی که با اسرائیل و امریکا مشکلی ندارند و سنگ جلوی پای استکبار جهانی نمی اندازند.
الحمدلله که مواضع هر یک از طرف های انتخابات ایران هم روشن است چه فتنه ای ها اعم از عاملین و ساکتین، چه انحرافی ها و چه ولایی ها.
البته دشمن از آنجا که با عینک خود به مسایل نگاه می کند و وقایع ایران را تحلیل میکند هیچ گاه نمی تواند تصمیم درستی بگیرد.
یاد سخن امام سجاد می افتم که فرمود: "الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء و الجهلاء و الاغبیاء" خدا را شکر که دشمنان ما از احق ها و نادان ها قرار داده است.
طبقه بندی: سیره سیاسی پیشوایان، 
برچسب ها: حجر، صحابی، پیامبر، وهابی، مقاومت، سوریه، رهبر، انتخابات، تروریست، امریکا، جنگ، صهیونیست، قبر، ساکتین، انحراف، ولایی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392 توسط : حجت پورمحمد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic